OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

Catering dla domu Gdańsk - Trójmiasto

Jak przyjemnie wszystkich bliskich zgromadzić w jednym miejscu! Z okazji i bez okazji! Porozmawiać, pośmiać się, podzielić troskami. I wspólnie przekąsić pyszności. Tylko co tym razem przygotować na obiad lub kolację? Skąd znów czerpać inspiracje? I ten czas spędzony w kuchni…

 

Biesiadowanie przy stole bez martwienia się o przepisy i bez tracenia wielu godzin na gotowanie dzięki nam jest możliwe. Z radością przygotujemy catering do domu, na życzenie również go dowieziemy. Pomożemy Ci dopasować menu pod gusta Twoich gości, wspólnie ustalimy formę deseru oraz pozostałe szczegóły posiłku.

 

Nasi wykwalifikowani kucharze od lat doskonalą swoje przepisy. Inspirują się kuchnią polską, ale nie boją się także nowinek kulinarnych z całego świata. Perfekcyjnie łączą smaki mając na względzie zadowolenie Klientów. A tymi Klientami tym razem będą osoby wygodnie siedzące w Twoim domu.

 

Skontaktuj się z nami i ustal detale cateringu. Podziel się informacją z jakiej okazji zapraszasz gości i jakie masz oczekiwania, a doradzimy Ci, jak według nas powinna wyglądać gastronomiczna oprawa tej uroczystości. Ustalimy detale takie jak ilość posiłków czy najem mebli i zastawy stołowej. Omówimy możliwości dodatkowe, np. obsługę kelnerską, abyś mógł się poczuć jak gość honorowy we własnym salonie. Czemu nie!

 

Postaw na doświadczenie i profesjonalizm. Przez wiele lat przygotowaliśmy tysiące posiłków do domów, zatem wiemy jak sprawić, aby i Twoja kolacja była wyjątkowa i niezapomniana!

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl