OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

Restauracja na Komunię Świętą Gdańsk - Jelitkowo

Maj, słoneczny ciepły dzień. Na deptakach i w parkach mnóstwo dzieci w białych albach spaceruje ze swoimi rodzinami. Wszyscy eleganccy i uśmiechnięci. Mijasz ich i zastanawiasz się jak będzie wyglądał dzień przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przez Twoją pociechę?

 

Podpowiemy Ci genialny pomysł: Po uroczystości w kościele zabierz swoich bliskich na obiad do Restauracji Nad Potokiem! Bądź gospodarzem wyjątkowego obiadu bez konieczności sprzątania domu i pilnowania gotujących się potraw przez długie godziny!

 

Zaplanuj rodzinne spotkanie w otoczeniu przyrody, w miejscu, w którym każdy smacznie zje, a potem, niezależnie od wieku, nacieszy się urokami okolicy – dzieci pobiegną bawić się piaskiem na plaży, natomiast starsi nacieszą się zielenią drzew Jelitkowskiego Parku.

 

Przyjęcie Komunijne ma swoje prawa: Bohatera tego dnia usadzimy w honorowym miejscu i przyozdobimy jego miejsce, aby czuł się wyróżniony. Natomiast pozostałe szczegóły uroczystego obiadu ustalimy indywidualnie. Dostosowujemy salę pod ilość zaproszonych gości, omówimy detale menu, aby nawet najbardziej wybredni byli zadowoleni, udekorujemy stoły, aby wiosna zza okna upiększyła dzień nawet w zamkniętym pomieszczeniu.

 

Z przyjemnością przejmiemy część Twoich obowiązków - obowiązków Rodzica dziecka Komunijnego. Naciesz się chwilami spędzonymi na dumnym obserwowaniu Malucha podczas prób do uroczystości, my w tym czasie dopracujemy smaki proponowanych potraw. Rozmawiaj z bliskimi przy eleganckim stole, my wówczas nałożymy na talerze przysmaki. Raduj się tym dniem i bądź blisko swojego dziecka, a my postaramy się by Przyjęcie Komunijne było dla Was niezapomniane!

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl