OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

Catering na Komunię ŚwiętąGdańsk - Trójmiasto

Jak te dzieci szybko rosną! Niedawno uczyły się chodzić, a dziś już przygotowują się do Pierwszej Komunii! Czas tak szybko leci… Miesiące, które nas dzielą od tego wielkiego dnia również miną zbyt szybko. Pora zastanowić się, jak ma wyglądać dzień przyjęcia przez pociechę Sakramentu.

 

Wiosenne miesiące zachęcają do kreatywnych rozwiązań. Posiłek w domu, a potem spacer z rodziną? A może obiad w ogrodzie? Kameralny, tylko dla najbliższych? A może przy okazji zaprosić więcej osób? Nasz catering sprawdzi się w każdej z tych opcji. Pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe Przyjęcie Komunijne. Wskaż nam swoje oczekiwania, a my przedstawimy Ci swoją propozycję.

 

Luksus spędzenia czasu z rodziną, w szczególności z dzieckiem komunijnym, to prezent, który dzięki nam możesz sobie sprawić. Bez stania w kuchni godzinami, bez stresu, że danie się przypali, a ciasto wyjdzie z zakalcem. Przekaż nam swoje zmartwienia!

 

Oprawą przyjęć komunijnych zajmujemy się od kilkunastu lat. Każdego roku wielokrotnie przygotowujemy catering komunijny w zgodzie z życzeniami Klientów. Dostosowujemy pod nich menu, proponujemy naszych kelnerów do obsługi, a także użyczamy naszych mebli i zastawy. Z przyjemnością udekorujemy stoły, całość zwieńczymy świeżymi kwiatami i dołożymy wszelkich starań, żeby cała rodzina czuła się komfortowo w ten piękny dzień!

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl