OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

Restauracja na imprezę rodzinną w Gdańsku

Urodziny, rocznica ślubu czy świętowanie 20-lecia zakończenia szkoły? Każda okazja jest dobra, aby zebrać się z rodziną i znajomymi i bawić się całą noc!

 

Ile osób zapraszasz? Jak chcesz, żeby wyglądał ten wieczór? A może jest to impreza niespodzianka dla kogoś bliskiego? Spotkaj się z nami, opowiedz swoją wizję i skorzystaj z naszego doświadczenia w organizowaniu rodzinnych biesiad!

 

W Restauracji Nad Potokiem mamy kilka sal, które nadadzą się na każdą okazję. Zależnie od liczby gości i charakteru spotkania zaproponujemy konkretne miejsce i rozstawienie stołów. Wspólnie omówimy menu oraz sposób jego podania.

 

Sale na imprezę rodzinną mają możliwość zorganizowania parkietu, aby urozmaicić wieczór tańcami. Dodatkowo istnieje opcja zatrudnienia DJ’a zabawiającego gości lub ustawienia stoiska barmańskiego – kolorowe drinki zachwycą koneserów alkoholowych smaków. Dzięki przygotowanym atrakcjom goście będą pamiętali ten wieczór przez lata.

 

Twój pomysł na imprezę z najbliższymi w połączeniu z naszym doświadczeniem w przygotowaniu takich spotkań poskutkuje zadowoleniem z dobrze zaplanowanych chwil przy stole i na parkiecie!

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl