OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

Restauracja na Chrzciny Gdańsk - Jelitkowo

Uroczystość Chrztu Świętego skupia w kościele najbliższe osoby Maluszka. Rodzice, rodzice chrzestni, dziadkowie i krewni z dumą spojrzą na czółko dziecka pokropione święconą wodą, a później z radością obdarzą go upominkami. Aby przedłużyć miłe chwile w gronie rodziny zapraszamy na poczęstunek do Restauracji Nad Potokiem.

 

Wiemy jak wiele na głowie mają świeżo upieczeni rodzice. Ze zrozumieniem potrzeb młodej rodziny podejmiemy się przygotowania obiadu po Chrzcie Świętym dopasowując wszystkie detale pod oczekiwania gości. Dostosujemy menu, udekorujemy salę, przygotujemy winietki, dostawimy krzesełka dla najmłodszych.

 

Wszelkie szczegóły dopracujemy na spotkaniu organizacyjnym, na którym chętnie odpowiemy na pytania i zasugerujemy odpowiednie rozwiązania. Pozwól sobie na przekazanie obowiązków gospodarza naszemu personelowi i poczuj się jak honorowy gość w naszym lokalu.

 

Pragniemy, aby ta uroczysta chwila trwała dłużej i aby każdy z gości zaproszonych po chrzcinach do restauracji czuł się komfortowo. Zachęcamy do rodzinnej sesji zdjęciowej w naszym ogrodzie i do przyjemnego spaceru w cieniu drzew w pobliskim parku.

 

Czerpiąc z naszego doświadczenia możesz sprawić, że dzień Chrztu Świętego Twojego dziecka będzie zapamiętany przez wszystkich zaproszonych na lata, a obiad po chrzcinach dodatkowo zachwyci kubki smakowe całej rodziny!

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl