OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

Catering Gdańsk wyjątkowy catering w Trójmieście

Przygotowujesz wydarzenie i zapraszasz gości? Wśród zaplanowanych atrakcji należy pamiętać o ważnej dla wszystkich kwestii – o posiłku.

 

Wiemy, że szykując event, będziesz miał sporo pracy – znalezienie miejsca, zorganizowanie zaproszeń i listy gości, stworzenie agendy spotkania i znalezienie dodatkowych atrakcji... Skup się na swoich obowiązkach, a nam przekaż część gastronomiczną.

 

Niezależnie od tego czy tworzysz piknik w parku lub ogrodzie, czy elegancki bankiet, stworzymy catering na każdą okazję. Dopasujemy menu pod Twoje potrzeby. Wiemy, że dzieci na spotkaniu rodzinnym na świeżym powietrzu chętnie chwycą małą przekąskę w rączkę, natomiast kontrahenci na bankiecie zadowolą się wytwornym finger food. Główny posiłek również zostanie szczegółowo omówiony, aby po podaniu gościom zyskał same pozytywne recenzje.

 

Każdy event ma swoje prawa i zwyczaje, o czym doskonale zdajemy sobie sprawę – w naszym kilkunastoletnim doświadczeniu znalazło się wiele wydarzeń wszelkiego typu. Catering na piknik, bankiet i konferencję to dla nas przyjemne wyzwanie.

 

Do wszystkich planowanych eventów nasuwają się te same pytania:

  • ile będzie gości do nakarmienia?
  • sam catering czy z obsługą kelnerską?
  • z dowozem czy z odbiorem posiłków w restauracji?
  • a może dodatkowo z naszą zastawą, meblami i dekoracjami?

O wszystkim porozmawiamy na żywo! Ustalimy szczegóły i sprawimy, by Twój catering na event był wyjątkowy i niezapomniany przez gości!

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl