OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

Catering - Gdańsk - Trójmiasto

Dania, potrawy, posiłki są nieodłącznym i jednym z najważniejszych elementów na różnego rodzaju spotkaniach, przyjęciach i uroczystościach. Z ich udziałem przyjemniej celebrować ważne chwile. Konsumowanie w gronie bliskich, znajomych, przyjaciół podnosi poziom endorfin – hormonów wywołujących doskonałe samopoczucie.

 

Z myślą o zadowoleniu oraz o oszczędności czasu naszych Klientów, restauracja „Nad Potokiem” postanowiła uruchomić usługę cateringu w Gdańsku, czyli oprawy gastronomicznej wszelkiego rodzaju spotkań, czy to okolicznościowych czy biznesowych. Pod słowem catering kryje się również organizacja bankietów i konferencji na terenie Gdańska oraz przygotowywanie mniejszych uroczystości w prywatnych mieszkaniach, a także odpowiednia dekoracja stołów. W zależności od upodobań kulinarnych Klientów oraz nawet od pory roku dobiera się takie menu, aby stanowiło integralny związek z określoną okazją. Wykwalifikowana i doświadczona załoga „Nad Potokiem” służy również pomocą w przypadku doboru dań.

 

Organizujemy między innymi:

  • bankiety i konferencje
  • imprezy integracyjne i firmowe
  • przyjęcia okolicznościowe i wesela
  • grille i imprezy plenerowe

Forma przygotowania zamówionych posiłków jest opracowana z dbałością o szczegóły. Każde danie, czy to przeznaczone dla mniejszego czy większego grona konsumentów, przygotowywane jest zgodnie z wszelkimi normami obowiązującymi w branży cateringowej.

 

Mogą być Państwo pewni, że do potraw przyrządzanych pod okiem naszego Kucharza wybierane są produkty najwyższej jakości. Pozwala to nam na umocnieniu pozycji restauracji „Nad Potokiem” i zdobyciu uznania szerokiego grona Klientów.

 

Zachęcamy do skorzystania z usług cateringowych oferowanych przez restaurację „Nad Potokiem”, ponieważ jest to sprawdzony i najwygodniejszy sposób na profesjonalną oprawę kulinarną każdego przyjęcia!

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl