OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"

 

Współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020

 

 

Firma Machandel P.Czerepacha, T.Gross s.c. z siedzibą przy ul. Morskiej 4 w Gdańsku, kod pocztowy 80-341 otrzymała dofinansowanie w ramach projektu:

"IMPULS - odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego"

Celem projektu jest wprowadzenie nowego rozwiązania w usłudze cateringu, jakim jest wprowadzenie posiłków obiadowych z długim terminem ważności do spożycia, a także cyfryzację usług gastronomicznych. Planujemy wprowadzić nowe dania obiadowe, które będą mogły zostać zakupione w naszej Restauracji Nad Potokiem w formie gotowych dań do szybkiego odgrzania w każdym domu. Planujemy przygotować szerokie Menu łatwych do odgrzania domowych obiadów, zachowując oryginalny smak naszych potraw restauracyjnych, także dla tych osób, które cenią sobie oszczędność czasu w przygotowywaniu codziennego posiłku. Cyfryzacja naszych usług gastronomicznych pozwoli na łatwą koordynację i sprzedaż wprowadzonych produktów i usług.

Projekt został współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020 o wartości 101 016,86 zł, co stanowi 70% dofinansowania całkowitego wydatku na projekt.

 

 

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl