OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

Catering na Chrzciny Gdańsk - Trójmiasto

Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie dla Młodych Rodziców i ich dziecka. Odświętne stroje całej rodziny podkreślają ważność tego dnia, a biała szatka Malucha napawa dumą rodziców chrzestnych. Piękny obrazek wart zapamiętania na zawsze!

 

Jak sprawić by goście zapamiętali również przyjęcie rodzinne zorganizowane u Ciebie w domu? Odpowiedzią jest pyszny obiad przyrządzony w oparciu o sprawdzone przepisy, a po nim nietuzinkowy deser. Tylko jak znaleźć czas na przygotowanie rarytasów, gdy ma się małe dziecko?

 

Mamy dla Ciebie propozycję - catering na chrzciny! Oddaj nam obowiązek przygotowania posiłków i skup się na roli gospodarza imprezy. Ciesz się bliskimi, a my załatwimy resztę!

 

Najpierw wspólnie ustalimy zasady. Stworzymy plan działania, menu oraz wszystkie szczegóły. To od Ciebie zależy czy jedzenie odbierzesz w lokalu, czy my go do Ciebie dowieziemy; czy w domu podasz posiłki sam, czy to my obsłużymy całe przyjęcie; czy użyjemy Twojej zastawy i dekoracji, czy przywieziemy nasze. Niezależnie od podjętych wyborów gwarantujemy, że nasz catering na chrzciny doda całemu wydarzeniu elegancji i smaku.

 

Oprawą gastronomiczną chrzcin zajmujemy się od wielu lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól sobie na luksus bycia obsłużonym we własnym domu.

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl