OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

Sala konferencyjna w Gdańsku nad morzem

Restauracja „Nad Potokiem” w Gdańsku to trafny wybór jeśli chodzi o zorganizowanie konferencji. Odpowiednio wyposażone sale w wysokiej jakości sprzęt elektroniczny jak również elegancki i komfortowy charakter pomieszczeń przyczynią się do udanego spotkania biznesowego.

 

Po konferencji zwykle następuje chęć uczczenia minionego spotkania. W restauracji „Nad Potokiem” będą mieli więc Państwo udostępnioną salę do skonsumowania wybornej kolacji w gronie uczestników konferencji. Nie będą musieli Państwo martwić się również o miejsca noclegowe. Zapewniamy w tym zakresie pokoje o wysokim standardzie, o których więcej informacji można znaleźć w zakładce Pokoje. O wszystko co niezbędne w zakresie przygotowania profesjonalnego przebiegu konferencji zadba doświadczona załoga restauracji „Nad Potokiem”.

 

 

 

Nazwa sali Max ilość osób Powierzchnia
Konferencja 1 110 150m2
Konferencja 2 70 115m2
Konferencja 3 50 60m2
Konferencja 4 20 30m2

 

Liczne restauracje w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie posiadają stały cennik, my koszt za zorganizowanie konferencji ustalamy indywidualnie z Klientem.

 

Jest to uzależnione od ilości osób biorących w niej udział oraz od potrzeb skorzystania z bazy noclegowej. W tym celu prosimy kontaktować się z nami telefonicznie.

 

 

Sprawdź sale konferencyjne w Restauracja Nad Potokiem na 
SaleBiznesowe.pl

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl