OTRZYMANE DOFINANSOWANIE PROJEKTU GRANTOWEGO "IMPULS"UE

Restauracja na obiad weselny Gdańsk - Jelitkowo

W dniu ślubu wszystko musi być idealne! Piękna suknia, perfekcyjnie skrojony garnitur, dobry nastrój Nowożeńców i grono najbliższych osób radośnie gratulujących zaślubin. A po eleganckiej uroczystości czas na wyjątkowy posiłek w atrakcyjnej scenerii.

 

Kameralny obiad weselny w Restauracji Nad Potokiem to fantastyczny pomysł dla tych, którzy cenią sobie spokój, nietuzinkowe otoczenie i przepyszne dania obiadowe. Park Jelitkowski otacza budynek zielenią, ogródek gastronomiczny zachęca dzieci do zabaw na świeżym powietrzu, a bliskość plaży pozwala na rodzinny spacer między posiłkami i wyjątkową sesję zdjęciową Pary Młodej.

 

Przyjdź do nas i podziel się z nami wizją Twojego ślubnego obiadu. Dokładnie wysłuchamy i chętnie podpowiemy, jakie rozwiązanie sprawdzi się wśród Twoich bliskich. Wspólnie dobierzemy odpowiednie menu dostosowując się do preferencji żywieniowych gości. Z przyjemnością udekorujemy stoły w kolorze Twoich ślubnych dodatków, a całość upiększymy takimi samymi kwiatami, jakie Pani Młoda trzyma tego dnia w swoich dłoniach.

 

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w przygotowaniach weselnego obiadu. Nasze sale dostosowujemy do ilości zaproszonych osób, tak aby każdy z gości czuł się komfortowo. Każda z uroczystości w naszym lokalu planowana jest indywidualnie i każdej poświęcamy maksimum uwagi i zaangażowania!

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29 (restauracja)

+48 512 494 390 (wesela, imprezy i uroczystości)

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl