Restauracja na stypy Gdańsk (Jelitkowo)

Wiemy, że utrata bliskiej osoby to niewyobrażalny ból dla całej rodziny i przyjaciół. Przejmująca pustka i ogromny smutek osiągają punkt krytyczny w dniu pogrzebu. Przy tym wszystkim jest tyle spraw do załatwienia!

 

Rozumiemy co Państwo przeżywają, dlatego oferujemy nasze usługi gastronomiczne w formie stypy. Po uroczystościach pogrzebowych zapraszamy Państwa gości na rozgrzewający posiłek i wspólne przy stole rozmowy. To ważny czas, aby wzajemnie się pocieszyć po stracie bliskiego.

 

Konsolacja dostosowywana jest do potrzeb zamawiającego. Przed uroczystym obiadem ustalamy ilość gości i rodzaj menu. Dla uproszczenia tego wydarzenia proponujemy przykładowe zestawy obiadowe, które możemy zmienić lub dostosować do osób z ograniczeniami dotyczącymi diety.

 

Nasi kucharze przygotują posiłki według sprawdzonych przepisów, a kelnerzy dyskretnie obsłużą zgromadzonych. Stypa zorganizowana w Restauracji Nad Potokiem przebiegnie sprawnie i smacznie, a dodatkowo postaramy się, aby we wnętrzach naszego lokalu pogrążeni w smutku goście poczuli się komfortowo i swobodnie.

 

Od lat zajmujemy się przygotowaniem kameralnych przyjęć po uroczystościach pogrzebowych. Naszemu doświadczeniu możesz zaufać – przekaż nam choć tę jedną małą część Twoich dzisiejszych trosk.

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29

+48 512 494 390

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl