Restauracja nad morzemw Gdańsku

Restauracja Nad Potokiem to wyjątkowe miejsce usytuowane na granicy Gdańska i Sopotu przy nadmorskim bulwarze. Słynny Mostek Zakochanych oraz bezpośrednie sąsiedztwo i widok na Morze sprawiają, że restauracja stała się charakterystycznym punktem na kulinarnej mapie miasta.

 

W miejscu gdzie spotyka się nowoczesność z tradycją, skosztować można perfekcyjnie przyrządzonych dań mięsnych. Nasi mistrzowie  sztuki kulinarnej gwarantują wyśmienite smaki serwowanych potraw oraz perfekcyjną obsługę, a także niesamowity widok na tętniący życiem nadmorski bulwar. Nasze menu to pewna obietnica unikatowych i zaskakujących połączeń smakowych

 

Zaangażowanie i wysoka kultura osobista idące w parze z miłym usposobieniem i życzliwą postawą to podstawowe atuty obsługi, które sprawiają, że każdy klient czuje się komfortowo w trakcie pobytu w restauracji.

 

Do dyspozycji naszych gości posiadamy dwie sale restauracyjne, salę bankietową oraz winiarnię, na których zaaranżujemy dowolne ustawienie stołów z indywidualnym wystrojem i dekoracją.

 

Kontakt

Lokalizacja

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Telefon

+ 48 (58) 340 89 29

+48 512 494 390

E-mail

biuro@restauracjanadpotokiem.pl